Van Schaik en NEC woest op KNVB: 'Op deze manier heeft straffen geen zin'

Door Voetbalprimeur, tuesday 2025-12-02 22:05:05

Niet alleen in Amsterdam, maar ook in Nijmegen is vuurwerk het onderwerp van gesprek. Bij NEC is algemeen directeur Wilco van Schaik namelijk woest op de KNVB. NEC moet namelijk een boete betalen van 7500 euro na het vuurwerk van afgelopen weekend tegen Sparta Rotterdam naar aanleiding van een voorwaardelijke straf. En die voorwaardelijke straf zit Van Schaik niet lekker.

Voetbalcentraal

Voetbalcentraal is een merk van ELF Voetbal

Postadres
ELF Voetbal
Postbus 6684
6503 GD Nijmegen


Adverteren

Voor advertentiemogelijkheden kunt u contact opnemen met:

Mike Bogaard
mike@elf-panna.nl

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.