VC After: Speelronde 27, Panenka van Ruiz
De 27ste speelronde in de Eredivisie zit er op. Voetbal Centraal blikt terug op het afgelopen weekend met de mooiste doelpunten, de beste speler, de beste trainer, de grootste blunder, de winnaar van het weekend en de verliezer van het weekend. De winnaar van het weekend is het team dat het meest is opgeschoten in de race om de titel, Europees Voetbal of de strijd om degradatie. De verliezer van het weekend is het team dat de afgelopen speelronde zo snel mogelijk wil vergeten.
Top 5 doelpunten:
5: Net als tegen FC Groningen zorgde Ron Vlaar ervoor dat Feyenoord niet met nul punten achterbleef. Ook tegen Heracles Almelo was het in de 93ste minuut raak. De verdediger ramde de bal snoeihard en mooi langs Martin Pieckenhagen.
4: Je moet het maar durven. Twente-aanvaller Bryan Ruiz barstte in ieder geval van het zelfvertrouwen. De Costa-Ricaan scoorde vanaf elf meter via een prachtige panenka. Het betekende de gelijkmaker in het duel dat door Twente met 3-1 werd gewonnen.
3: Zou Derk Boerrigter volgend seizoen nog wel in Waalwijk spelen? Opnieuw liet hij zien een prima trap in huis te hebben. Tegen AZ werkte hij een vrije schop mooi langs Sergio Romero.
2: Zeven minuten voor het einde schoot Roy Beerens SC Heerenveen alsnog naar de overwinning tegen Vitesse. De aanvaller probeerde het maar eens van afstand en de bal vloog er prachtig in.
1: De 2-0 van Urby Emanuelson tegen PSV was werkelijk van grote schoonheid. De Ajacied had alle ruimte om aan te leggen en hij schoot de bal vol in de kruising achter de kansloze Andreas Isaksson.
Grootste blunder: Wat deed Barry Ditewig nou bij het doelpunt van FC Twente-middenvelder Kenneth Perez. De doelman van ADO Den Haag verkeek zich volkomen op een onschuldige voorzet. Na afloop gaf de sluitpost aan last te hebben gehad van de lichtmasten.
Foto: Orange Pictures
Beste speler: Bryan Ruiz speelde tegen ADO Den Haag een goede wedstrijd. De aanvaller van FC Twente wist twee maal het net te vinden: een strafschop en een knappe individuele actie. Kan de Costa-Ricaan ook uitblinken tegen PSV aankomende zaterdag?
Beste trainer: Urby Emanuelson vanaf de aftrap laten beginnen was een droomzet van Ajax-trainer Martin Jol. De Ajacied was gisteren de uitblinker in het met 4-1 gewonnen duel tegen PSV. Emanuelson maakte op een fantastische manier de tweede Amsterdamse treffer.
Winnaar van het weekend: Willem II mag zich de grote winnaar van het weekend noemen. De ploeg won in eigen huis met verrassend hoge cijfers van Sparta Rotterdam: 3-0. Omdat RKC Waalwijk en ADO Den Haag beide hun duels verloren, kwamen de drie punten als geroepen.
Verliezer van het weekend: NAC Breda heeft de goede lijn van de wedstrijd tegen PSV (2-1 overwinning) niet voort weten te zetten tegen FC Groningen. Een matig spelend NAC Breda verloor kansloos. Het werd 0-3 door doelpunten van Ajilore (2x) en Van der Laak.
Gepubliceerd door | 15-03-10 | 13:13
Laatste 5 door jou ongelezen berichten
uitklappen Wedstrijdschema
Actueel voetbal nieuws
Partners
| Titel |
|---|
| Wedden op Voetbal |
| Voetbal gokken |
| Voetbal Nieuws |
| Voetbal spelletjes |
| Tweedehands |
| Gokkasten Nederland |
| Samen wonen |
Poll
Beste Oranje-speler van het wereldkampioenschap?

Reacties