FC Porto kruipt dichter naar Benfica na ruime zege

Gezocht: voetbal managers - jij denkt dat je verstand van voetbal hebt?

De Portugese landskampioen FC Porto was tot nu toe bezig aan een teleurstellend seizoen, maar de titelverdediger lijkt in een cruciale fase haar vorm hervonden te hebben. Eerder won de grootmacht al met 4-0 en 5-2 van respectievelijk Nacional en Sporting, zondagavond ging Naval eraan met 3-0.


Foto: Orange Pictures

Porto was in de eerste helft heer en meester en domineerde het spelbeeld volledig. De openingstreffer van het duel viel echter pas vijf minuten voor het verstrijken van het eerste bedrijf te noteren. Doelman Romuald Peiser moest het antwoord schuldig blijven op een inzet van Tomás Costa.

Een kwartier voor tijd kreeg Naval nog een goede mogelijkheid op de gelijkmaker, maar keeper Helton van FC Porto keerde de inzet van Michel Simplicio. Daarna leek de fut er bij de bezoekers een beetje uit en konden de gastheren via Radamel Falcao en Silvestre Varela uitlopen naar een 3-0 zege.

Daarmee loopt Porto fors in op lijstaanvoerder Benfica. De koploper liet op zaterdag al twee dure punten liggen tegen Vitoria Setubal. De achterstand van Porto op Benfica bedraagt nu nog maar zeven punten, terwijl eerstgenoemde ploeg ook nog eens één wedstrijd minder gespeeld heeft.

Gepubliceerd door Ruben Mans | 08-02-10 | 00:41

Reacties

Dit nieuwsbericht heeft nog geen reacties.

Je bent op dit moment niet ingelogd. Je kan inloggen en direct een reactie plaatsen of je kan een nieuw account aanmaken.




Nieuw account aanmaken

uitklappen Wedstrijdschema

Voetbal Spelletjes