Oppermachtig Arsenal verliest van effectief Chelsea
Gepubliceerd door Ruben Mans | 07-02-10 | 19:18 1 reacties

De Engelse topclub Chelsea gaat met Manchester United uitmaken wie zich zal gaan kronen tot kampioen van de Premier League. The Blues waren op het eigen Stamford Bridge met 2-0 te sterk voor stadgenoot en nummer drie Arsenal. Didier Drogba tekende voor beide treffers van Chelsea.

De bezoekers waren op Stamford Bridge verreweg de sterkste, terwijl Chelsea op de counter loerde. Net als in november, toen beide ploegen elkaar tegen kwamen in het Emirates Stadium, ging de thuisploeg er razendsnel vandoor bij de omschakeling. Didier Drogba tekende al na acht minuten spelen voor de 1-0 uit een corner.

Arsenal liet de kopjes echter niet hangen en ging vol op de aanval op zoek naar de gelijkmaker. Andrey Arshavin was dicht bij de gelijkmaker, maar Petr Cech bleek zijn hand nog net iets verder uit te kunnen strekken dan gedacht. Korte tijd later was het aan de andere kant wel raak: Didier Drogba: 2-0.


1 reacties: Laatste reactie zondag 7 februari 2010 om 22:10 door linkermuistoets

  • linkermuistoets zondag 7 februari 2010 om 22:10

    pfff van persie moet weer terug komen!

Laat je reactie achter

Je bent op dit moment niet ingelogd. Je kan inloggen en reageren of je eerst registreren.

:-) :-P (y) :-S
:clown: :-@ :-O :'(
:-X _O_ _O- *-)
:-( :bonk: :-$ :koffie:
:hupholland: :gelekaart: :rodekaart: :vuvuzela:

Mijn VC inloggen

Maak je eigen account aan

Wedstrijdschema

Datum Thuis Uit

vrijdag 27 augustus 2010

zaterdag 28 augustus 2010

zondag 29 augustus 2010

Binnenkort kun je ook de stand bekijken!

Poll

Wie ligt er het eerst uit de Champions League?