Tienkoppig Deportivo gelijk, Mallorca en Bilbao winnen

Gezocht: voetbal managers - jij denkt dat je verstand van voetbal hebt?

Het Spaanse Real Mallorca heeft deze zondag nog maar eens laten zien over een uitstekende achterban te beschikken. De Primera Division-club won zondagmiddag voor de tiende achtereenvolgende keer op eigen veld. Ditmaal met minimaal verschil van Villareal.

Mallorca kreeg in het duel tegen Villareal niet veel kansen en lange tijd leek het erop dat de eilandbewoners op een 0-0 gelijkspel bleven steken. Niks bleek negen minuten voor tijd echter minder waar toen Nunes de 1-0 op de borden kopte.

Deportivo La Coruña bleef op bezoek bij Málaga steken op een 0-0 gelijkspel. De uitploeg speelde lange tijd met tien man nadat Pablo Alvarez het veld had moeten verlaten met een tweede gele kaart op zak vanwege een schwalbe.

Hekkensluiter Xérez slaagde er zondagmiddag niet in om haar eerste uitzege van dit seizoen te boeken. Athletic de Bilbao was op eigen veld ternauwernood te sterk voor Xérez: 3-2. Bij rust stonden de bezoekers nog wel met 1-2 voor.

Gepubliceerd door Ruben Mans | 07-02-10 | 19:12

Reacties

Dit nieuwsbericht heeft nog geen reacties.

Je bent op dit moment niet ingelogd. Je kan inloggen en direct een reactie plaatsen of je kan een nieuw account aanmaken.




Nieuw account aanmaken

uitklappen Wedstrijdschema

Poll

Kampioen Eredivisie?

Voetbal Spelletjes